Меню
Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум о заработке в интернете без регистрации » РАЗНОЕ » Курилка » Реставрация ванны
Реставрация ванны
brusrichardsonДата: Четверг, 24.12.2020, 19:23 | Сообщение # 1
Сообщений: 6
Репутация: 0
Статус:
Ребят, делитесь, кто делал реставрацию ванной? Как долго занимает процедура, сильный ли запах? Интересует любая информация!
 
vfomina566Дата: Пятница, 25.12.2020, 23:56 | Сообщение # 2
Сообщений: 4
Репутация: 0
Статус:
Не проще ли новую ванну купить? Неужели реставрацияпрям такой хороший результат дает?
 
moskvinmajklДата: Суббота, 26.12.2020, 17:40 | Сообщение # 3
Сообщений: 7
Репутация: 0
Статус:
Звичайно, це суто особисте рішення кожного, але моя думка: навіщо платити, коли можна відремонтувати? Тим більше якість сучасних ванн залишає бажати кращого. Я знаю ось цю компанію https://vanna.in.ua/regionu/71-restavracya-vann-chernvc.html де емалювання ванн і за ціною не дорого виконується, і робиться дійсно якісно. Ми саме у них і замовляли реставрацію своєї ванни. Про дату приходу майстра по номеру 0676958859 домовилялися. Роботу він виконав швидко, а використовував рідкий акрил Keramokrill (Керамокрилл). Я уточнював, що цей матеріал гіпоалергенний і не шкідливий для дітей, а ще він без запаху і швидко сохне.
 
TOEДата: Вторник, 09.02.2021, 17:55 | Сообщение # 4
Сообщений: 4
Репутация: 0
Статус:
Цитата moskvinmajkl ()
Звичайно, це суто особисте рішення кожного, але моя думка: навіщо платити, коли можна відремонтувати? Тим більше якість сучасних ванн залишає бажати кращого. Я знаю ось цю компанію https://plastall.com.ua/team/plastall-chernovcy.html де емалювання ванн і за ціною не дорого виконується, і робиться дійсно якісно. Ми саме у них і замовляли реставрацію своєї ванни. Про дату приходу майстра по номеру 0676958859 домовилялися. Роботу він виконав швидко, а використовував рідкий акрил Keramokrill (Керамокрилл). Я уточнював, що цей матеріал гіпоалергенний і не шкідливий для дітей, а ще він без запаху і швидко сохне.
Реставрація ванни у Чернівцях доволі проста задача, але можна туди ж і приїхати з Івано-Франківська, що ми і зробити замовили майстра Миколу, найшли його в інтернеті у ютуб, а потім попали на його сайт
http://supervanna.com/
це доволі відповідальна людина, що з розумінням ставиться до ситуацій коли потрібно трішки глянути на все зі сторони. Рекомендую цього спеціаліста, та прошу вас замовляти реставрацю ванни у нього!
 
Форум о заработке в интернете без регистрации » РАЗНОЕ » Курилка » Реставрация ванны
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: