Меню
Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум о заработке в интернете без регистрации » РАЗНОЕ » Курилка » Хороший манікюр гель-лаком!
Хороший манікюр гель-лаком!
kirilzhilenko80Дата: Понедельник, 18.01.2021, 16:19 | Сообщение # 1
Статус:
Взв’язку з карантином, дружина вирішила почати робити манікюр гель лаком самостійно.
Підкажіть з чого почати? Які матеріали їй потрібно купити, як вибрати лампу
для сушіння гель-лаку?

taras_gamperДата: Понедельник, 18.01.2021, 16:21 | Сообщение # 2
Статус:
Якщо вибиратиметелампу для сушіння лаку, беріть LED лампу, вона дуже швидко просушує гель-лак,
буквально 20-30 секунд і все. А решту матеріалів купуйте по інтернету, є готові
стартові набори.

menigorekДата: Понедельник, 18.01.2021, 16:53 | Сообщение # 3
Статус:
Цитата taras_gamper ()
Якщо вибиратиметелампу для сушіння лаку, беріть LED лампу, вона дуже швидко просушує гель-лак,буквально 20-30 секунд і все. А решту матеріалів купуйте по інтернету, є готові
стартові набори.
Вамзнадобиться сама лампа для сушки, дегідратор, ультрабонд, база, гель-лак і топ.
Також пилочки, бафи, манікюрні ножиці. Це все що вам потрібно для старту, далі
ще докупите собі.

a_sovДата: Понедельник, 18.01.2021, 16:57 | Сообщение # 4
Статус:
Цитата menigorek ()
Вам знадобиться сама лампа для сушки, дегідратор, ультрабонд, база, гель-лак і топ.Також пилочки, бафи, манікюрні ножиці. Це все що вам потрібно для старту, далі
ще докупите собі.
  Цеправильне рішення, не потрібно переплачувати за те, що можна зробити самостійно
і не гірше майстрів. Наприклад я вже чотири роки сама собі роблю манікюр з
гель-лаком, нічого складного тут немає.
  Варто попрактикуватись декілька разів,подивитись відео-уроки, та прочитати статті, як правильно і поетапно робити манікюр з гель-лакомhttps://journal.rozetka.com.ua/ua....-znyati і все у васвийде, далі лише фантазії на дизайн, і ви матимете красивий манікюр зроблений
власноруч.

menigorekДата: Понедельник, 25.01.2021, 22:03 | Сообщение # 5
Статус:
Цитата a_sov ()
Це правильне рішення, не потрібно переплачувати за те, що можна зробити самостійноі не гірше майстрів. Наприклад я вже чотири роки сама собі роблю манікюр з
гель-лаком, нічого складного тут немає.
Варто попрактикуватись декілька разів,подивитись відео-уроки, та прочитати статті, як правильно і поетапно робити манікюр з гель-лаком https://journal.rozetka.com.ua/ua....-znyati і все у вас вийде, далі лише фантазії на дизайн, і ви матимете красивий манікюр зробленийвласноруч.
Дякую за інформацію, думаю і моя дружина попробує, зараз не працює тому є багато вільного часу.

bellaellaДата: Понедельник, 01.03.2021, 00:48 | Сообщение # 6
Статус:
Перед тем, как заниматься ногтями, обязательно надо использовать антибактериальное средство для рук, при работе с ногтями слишком большой риск занести инфекцию, так что антибактериальное средство я использую всегда.

Форум о заработке в интернете без регистрации » РАЗНОЕ » Курилка » Хороший манікюр гель-лаком!
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: