Меню
Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум о заработке в интернете без регистрации » РАЗНОЕ » Курилка » Зареєструвати домен ua
Зареєструвати домен ua
chimrovandreiДата: Воскресенье, 07.11.2021, 13:01 | Сообщение # 1
Статус:
Всім привіт з України, друзі, вирішив створити свій інтернет-сайт, річ у тім що в мене є невеликий магазинчик одягу та останнім часом через карантин дуже впали продажі. Хто в курсі де можна зареєструвати домен ua?

ivanbizbizДата: Воскресенье, 07.11.2021, 13:17 | Сообщение # 2
Статус:
Ідея дуже гарна, зараз і справді більша кількість людей купують все в інтернеті, навіть продукти. Багато магазинів зараз переходять на інтернет замовлення.

ignatbalabanДата: Воскресенье, 07.11.2021, 13:57 | Сообщение # 3
Статус:
У мене, коли був інтернет-магазин, я користувався послугами цієї компанії nic.ua з реєстрації домену, потім з продовження, залишився задоволений.

Сообщение отредактировал ignatbalaban - Воскресенье, 07.11.2021, 14:05

maksimgutovvДата: Воскресенье, 07.11.2021, 21:04 | Сообщение # 4
Статус:
Всім доброго дня, друзі! Автор, а ви сам будете створювати сайт, чи цим будуть займатись спеціалісти? Я чому питаю, сам колись створював сайт, та перед цим прочитав дуже багато інформації, як це робити в інтернеті. А щодо того, щоб зареєструвати домен ua, можете подивитись тут https://rx-name.ua/domains/tld/ua

Форум о заработке в интернете без регистрации » РАЗНОЕ » Курилка » Зареєструвати домен ua
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: