Меню
Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум о заработке в интернете без регистрации » РАЗНОЕ » Курилка » Чоловічі туфлі без шнурків
Чоловічі туфлі без шнурків
misterbicipsДата: Воскресенье, 20.02.2022, 13:33 | Сообщение # 1
Збираюся придбати нове взуття, народ підкажіть мені сайт, на якому я зможу замовити шкіряні туфлі на різинці, аони довжни бути без шнурків. Потрібен простий класичний варіант для повсякденного використання.

vasya195Дата: Воскресенье, 20.02.2022, 13:38 | Сообщение # 2
Тепер треба купувати не туфлі, а кросівки, вже скоро дощі будуть, одні калюжі повсюду. Так що мені здається взуття ви вирішили купити не по сезону, туфлі потрібно купувати у травні місяці, особисто це моя думка.

misterbicipsДата: Воскресенье, 20.02.2022, 13:42 | Сообщение # 3
До речі так, кросівки мені також потрібно купити, ось тільки туфлі мені теж потрібні, я їх взуватиму в офісі, в якому кросівки носити не можна. Спасибі що нагадали про кросівки, може ще інтернет-магазин порадите?

LevchenkoДата: Воскресенье, 20.02.2022, 13:50 | Сообщение # 4
Цитата misterbicips ()
Збираюся придбати нове взуття, народ підкажіть мені сайт, на якому я зможу замовити шкіряні туфлі на різинці, аони довжни бути без шнурків. Потрібен простий класичний варіант для повсякденного використання.
Можу вам запропонувати хороший інтернет магазин Vittorossi, в якому ви зможете замовити якісні туфлі https://vittorossi.ua/ua/shop/muzhskie_modeli/obuv_1/tufli/ , в іншому розділі зможете знайти кросівки. Також цей магазин може підійти для жіночої половини вашої родини, залишитеся всі задоволені.
Знижки йдуть на весь асортимент, не так в інших магазинах тільки на не сезон. Для свого взуття я купував хороший крем, також дружині замовляли сумочку та синові рюкзак, не на один вид товару нарікань немає.

Форум о заработке в интернете без регистрации » РАЗНОЕ » Курилка » Чоловічі туфлі без шнурків
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: