Меню
Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум о заработке в интернете без регистрации » РАЗНОЕ » Курилка » Купити газонокосарку
Купити газонокосарку
alinagershikДата: Понедельник, 25.07.2022, 18:34 | Сообщение # 1
Доброго дня. Хочу купити для дачі хорошу газонокосарку чи мотокосу. Порадьте хорошого бренда-виробника чи хоча б країну-виробника.

rozhkov-dmitroДата: Понедельник, 25.07.2022, 18:37 | Сообщение # 2
Я б радив дивитись на німецькі або нідерландські газонокосарки. Вони будуть найкращої якості, мені здається.

HzBoyДата: Понедельник, 25.07.2022, 18:39 | Сообщение # 3
Брат мій купував німецького бренду мотокосу, дуже задоволений. Назву торгової марки зараз не пригадую, але можу уточнити.

znm_1502Дата: Понедельник, 25.07.2022, 18:57 | Сообщение # 4
Недавно чоловік шукав подібну техніку. Знайшов гарні по якості та цінам варіанти на одному з інтернет-ресурсів, що займаються досить широко агрообладнанням по різним напрямкам. В них є дуже багато агротехніки, запчастин для неї.
Зверніться до Agriline Україна https://agriline.ua/ і подивіться розділ газонокосарок, там багато пропозицій від найкращих виробників. Ми купували через дану платформу обладнання для скошування трави, газонів. Дуже задоволені. Вибрали польського виробника. По ціні та якості найбільш оптимально для нас.

Форум о заработке в интернете без регистрации » РАЗНОЕ » Курилка » Купити газонокосарку
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: