Меню
Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS
Купить ссылку здесь за руб.
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум о заработке в интернете без регистрации » РАБОТА И ЗАРАБОТОК В ИНТЕРНЕТЕ » Обучающие курсы по заработку » Посоветуйте курс (Веб дизайн)
Посоветуйте курс
uzikaleksej
Группа: Пользователи
Сообщений: 31
Репутация: 0
Статус: Offline
 
Хочу освоить профессию веб дизайнера.В техникуме надо учиться 3 года а я хочу за 1 год но не могу найти подходящие курсы они либо дорогие либо ничего не понятно.Можете посоветовать подходящий курс по цене и качеству.Спасибо.
broko
Группа: Пользователи
Сообщений: 124
Репутация: 20
Статус: Offline
 
Есть один простой способ подобрать не плохой курс и он очень даже эффективный, есть такой форум трейекр рутрекер называется, там есть раздел видео уроки, выбираете интересующий вас курс и смотрите отзывы кто скачал и занимается по ним, там люди выкладывают все преимущества и недостатки, все достоверно, так как пишут реальные люди, достаточно простой способ подобрать себе курс обучения и все это абсолютно бесплатно.
pechkin-1978
Группа: Пользователи
Сообщений: 16
Репутация: 0
Статус: Offline
 
Каковы основные преимущества обучения детей программированию и IT?
viktorovnauliana711
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
 
Коли дочка проявила інтерес до програмування, ми дуже зраділи, адже комп'ютерна грамотність ще нікому не нашкодила. Облазивши багато комп'ютерних шкіл, ми зупинили свій вибір на Exclusive IT, яка пропонує іt курси для дітей в Києві https://excklusiveit.com за дуже хорошою ціною. Зараз вони активно вчаться писати коди, які в подальшому допоможуть їй створити власну гру. Головне, що це подобається дитині, а ми не віддаємо за ці курси всі гроші світу.
linalineva7
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Репутация: 0
Статус: Offline
 
На це все потрібно багато часу, його обмаль, що робити?
kykanasliva
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Репутация: 0
Статус: Offline
 
Можу сказати, що про galaktica є багато інформації на їхньому офіційному сайті, там також є відгуки і багато цікавого. Їм не має чого приховувати, більше того їм є чим пишатись та вихвалятись, адже за короткий час змогли досягти успіху, згуртувати в одній справі найкращих фахівців, які з радістю працюють і досягають нових висот та відкритів.
nikolpavcr
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Репутация: 0
Статус: Offline
 
Хотілось би підібрати хороші курси, корисні для розробників.
valeriivanovpro
Группа: Пользователи
Сообщений: 18
Репутация: 0
Статус: Offline
 
Якщо ви хочете навчитися створювати красиві та функціональні веб-сайти та додатки, то вам потрібен курс "Основи frontend-розробки: HTML, CSS, JavaScript" https://robotdreams.cc/uk....ascript від онлайн-школи Robot Dreams. На цьому курсі ви дізнаєтеся, як працювати з мовою програмування JavaScript, яка є найпопулярнішою серед фронтенд-розробників, як використовувати HTML для розмітки сторінок та CSS для їх оформлення. Ви також отримаєте практичні навички роботи з бібліотеками та фреймворками, які полегшують і прискорюють процес розробки. Курс триває 10 занять, після яких ви зможете створювати свої власні проєкти на JS або працювати над існуючими. Курс підходить як для початківців, так і для тих, хто хоче поглибити свої знання та розвинути свою кар'єру в сфері фронтенд-розробки. Не пропустіть цю чудову можливість навчитися у професіоналів своєї справи! Зареєструйтеся на курс за посиланням та отримайте доступ до всього необхідного матеріалу та підтримки викладачів. Поспішайте, кількість місць обмежена!
Форум о заработке в интернете без регистрации » РАБОТА И ЗАРАБОТОК В ИНТЕРНЕТЕ » Обучающие курсы по заработку » Посоветуйте курс (Веб дизайн)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: